Alle etappes op La Vélomaritime / EuroVelo 4

Saint-Quay-Portrieux / Saint-Brieuc

EV4 / Emmanuel BerthierEV4 / Emmanuel Berthier
saint quay portrieux
Les Valises de Sarah - Climothor
Climothor - Les Valises de Sarah
La Vélomaritime / Les Conteurs
La Vélomaritime / Les Conteurs
La Vélomaritime / Les Conteurs
26 km
1 h 42 min
Ik overtref mijzelf
Saint-Quay-Portrieux
Saint-Brieuc
Natuur
Panorama
Erfgoed

Deze etappe van de Vélomaritime ademt de typische sfeer van de Noord-Bretonse kust, met name in het gezellige badplaatsje Binic-Étables-sur-mer met z'n vele doorkijkjes op zee. Neem rustig de tijd om even uit te rusten, voordat je verder rijdt richting Saint-Brieuc. Aangezien deze etappe vrij pittig is vanwege de hoogteverschillen, zal je het rustige fietspad langs de haven van Binic en het historische viaduct van Harel de la Noë, extra waarderen. Tenslotte bereik je de haven van Légué met vele terrasjes.

Hellingen en hoogteverschil

Stijgingen: 207m
Dalingen: 201m
Laagste punt: 2m
Hoogste punt: 130m

Wegtypes

23km (87%) Over de weg
3km (13%) Fietspad

Wegdektype

23km (87%) Glad
2km (7%) Ruw
2km (6%) Onverhard

De route

Grotendeels kleine wegen en twee secties Voie Verte: de eerste ten zuiden van Pordic over het viaduct Parfond du Gouët en de tweede in Binic bij de haven. Hou rekening met aanzienlijke hoogteverschillen.

Grootste moeilijkheid: zeer smalle fietsstrook ter hoogte van Pordic bij de rotonde/knooppunt op de RD786.

Verbinding

Vanuit de haven van Légué kunt u via een gemarkeerde verbinding van slechts 4 km het centrum van Saint-Brieuc en het treinstation bereiken.

SNCF

  • Bahnhof St-Brieuc in der Nähe (TGV, TER): Linie Paris/Rennes/Saint-Brieuc/Morlaix/Brest

Vind uw verblijf op deze etappe

Découvrez également

Details